MamPrawoWiedziec.pl – wybory parlamentarne – zaproszenie do współtworzenia pytań do kandydatów

Drodzy Państwo,

Zespół Stowarzyszenie 61, organizacji partnerskiej naszej Sekcji, zaprasza wszystkich zainteresowanych do przesyłania sugestii  i pytań istotnych w Państwa odczuciu,a  dotyczących psychiatrii środowiskoweji i NPOZP.

Stowarzyszenie 61 po raz kolejny przygotowuje kwestionariusz dla kandydatów, tym razem w jesiennych wyborach parlamentarnych i zaproszają  Państwa, jako ekspertów, do wspólnej pracy nad listą pytań do przyszłych posłów i senatorów.

Celem Stowarzyszenia 61 jest dostarczenie wyborcom narzędzia, które ułatwi podjęcie świadomych decyzji wyborczych, a z drugiej strony, zachęcanie kandydatów do prowadzenia merytorycznej kampanii wyborczej. Pytania zadamy w formie elektronicznego kwestionariusza wszystkim kandydatom w wyborach parlamentarnych, do których uda nam się uzyskać adres e-mail. Wszystkie odpowiedzi nie podlegają redakcji ze strony Stowarzyszenia 61 i są wyświetlane w indywidualnych profilach polityków w serwisie MamPrawoWiedziec.pl. Profil każdej kandydatki i każdego kandydata wygląda w ten sam sposób, niezależnie od przynależności partyjnej, zajmowanego miejsca na liście wyborczej czy deklarowanych poglądów.

Pytania można nadsyłać do 19.07, na adres email : anna.scislowska@art61.pl

W miarę możliwości należy przesyłać pytania zamknięte – z odpowiedziami do wyboru – doświadczenie pokazuję, że nie ma dużych szans na odpowiedź na pytanie otwarte.

Zespół MamPrawoWiedziec pracuje jednocześnie nad podsumowaniem kadencji pod kątem kluczowych głosowań sejmowych. Jeśli w pracy nad pytaniami przypomną sobie Państwo takie głosowania, które z punktu widzenia Naszej dziedzin miały wyjątkowe znaczenie, prosimy o podesłanie informacji.

W razie chęci komunikowania się z ekspertami w trakcie układania pytań proponuję skorzystanie z grupy dyskusyjnej. Można do niej dołączyć pod adresem https://groups.google.com/forum/?hl=pl#!forum/eksperci-kwestionariusz-2015 (należy kliknąć poproś o członkostwo). Oczywiście grupa jest dla chętnych