Sympozjum Polsko – Niemieckie pt.: „Co nas łączy, co nas dzieli? PNTZP w okresie przemian”

Szanowni Państwo, Drodzy Członkowie PNTZPw imieniu Zarządu zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na kolejne sympozjum naszego Towarzystwa, które odbędzie się w dniach 29.09-01.10.2016r. w Berlinie.

Program Berlin 2016                                                      Druk zgłoszenia Berlin 2016 Sympozjum pt „Co nas łączy, co nas dzieli? PNTZP w okresie przemian”, będzie sympozjum szczególnym, nieco odmiennym w swoim kształcie od dotychczasowych. Już w Gdańsku zorientowaliśmy się, że nasze stanowiska dotyczące rożnych aktualnych kwestii społecznych są odmienne. W ciągu tego roku, kontynuowaliśmy dyskusję, rozpoczętą w Gdańsku, Zarząd spotykał się aż czterokrotnie, aby dyskutować i starać się zrozumieć różnicę stanowisk.
Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w dalszym ciągu tej dyskusji. Stąd zmiana w formule naszego sympozjum. Będzie w niej wyraźnie więcej czasu na dyskusje, zarówno w charakterze dyskusji plenarnej jak i warsztatów. Mamy nadzieję, że atmosfera tych dyskusji będzie zarówno inspirująca, jak i życzliwa. Z racji na dość wysokie koszty jakie niesie ze sobą organizacja konferencji w Berlinie, skracamy czas pobytu tak, aby zakończyła się w sobotę po południu. Dzięki temu koszt na jedną osobę, nie będzie większy niż w latach ubiegłych, pod warunkiem wybrania pokoju 2os.

900zl – pokój 1 osobowy
550zł – pokój 2 osobowy

Dziękujemy osobom, które wpłaciły składkę członkowska za 2016r. i jednocześnie przypominamy pozostałym o tej formalności.

Serdecznie pozdrawiamy, życzymy udanych wakacji i do zobaczenia w Berlinie.

Program Berlin 2016                                                       Druk zgłoszenia Berlin 2016 Łukasz Cichocki
Joanna Palka


Joanna Palka

Polsko-Niemieckie Towarzystwo Zdrowia Psychicznego
Pl. Sikorskiego 2/8
31-115 Kraków
tel. 12 422 50 67

joanna.palka@poczta.fm
www.p-ntzp.com