24-27.09.2015 roku GDAŃSK

Szanowni Państwo, Drodzy Członkowie i Przyjaciele 

Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Zdrowia Psychicznego

Serdecznie zapraszam Państwa na kolejne Sympozjum naszego Towarzystwa, które odbędzie się w
Gdańsku w dniach 24-27 września 2015r.

 

Program_Gdansk_PL

Zgloszenie_Gdansk_OK

Tytuł sympozjum: „Odwaga solidarności – wyzwania i szanse współczesnej psychiatrii”
Z uwagi na miejsce, jakże naznaczone trudną polsko-niemiecką historią, uznaliśmy, iż w tytule tegorocznego sympozjum nie może zabraknąć słowa „solidarność”. Podczas konferencji będziemy chcieli odpowiedzieć na pytania – czym jest solidarność? Czy solidarność jest potrzebna współczesnej psychiatrii? Jaka będzie psychiatria i polsko-niemiecka historia bez solidarności?

W dniu otwarcia, tj. czwartek 24 września będziemy gościć w Europejskim Centrum Solidaności, gdzie zaszczyci nas swoją obecnością i wykład inauguracyjny wygłosi ks. Adam Boniecki.
W pozostałe dni naszego Sympozjum obrady na Uniwersytecie Gdańskim – szczegóły na załączonym programie (Sprawy organizacyjne)
Jednocześnie chciałbym zwrócić uwagę na fakt, iż w tym roku, zmuszeni jesteśmy wcześniej niż zazwyczaj, bo już w początkiem czerwca dokonać opłaty za hotel, dlatego też bardzo serdecznie proszę Państwa o dokonywanie jak najszybciej wpłat za udział w sympozjum, tak abyśmy mogli zachować płynność finansową.

W załączeniu formularz zgłoszenia gdzie znajdą Państwo numer konta i informacje dotyczące wpłat.

 

Przewodniczący
Łukasz Cichocki

Uwaga! Wpłaty składek członkowskich za 2015r. dokonujemy na inne konto (również podane na formularzu). Prosimy o wpłacanie do końca czerwca!

W załączeniu program, który będzie aktualizowany na naszej stronie www.p-ntzp.com
linki:

Program_Gdansk_PL

Zgloszenie_Gdansk_OK