Pierwsze Ogólnopolskie Forum Zespołów Leczenia Środowiskowego w Łodzi

Szanowni Państwo!

Sekcja Naukowa Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji uznając Zespół Leczenia Środowiskowego za jeden z kamieni milowych na drodze do psychiatrii środowiskowej organizuje I Ogólnopolskie Forum Zespołów Leczenia Środowiskowego.

INFORMACJE NA TEMAT FORUM DO DOBRANIA:

Zaproszenie Słowo wstępu

Zaproszenie

PROGRAM I Forum ZLŚ

Komunikat nr 6

Do czynnego udziału w Forum zaprosiliśmy wszystkich pracowników ZLŚ ze 144 jednostek finansowanych przez NFZ. Rezultatem tego są wystąpienia, które znalazły się w programie Forum.

Rozwój psychiatrii środowiskowej zależny jest w dużej mierze od zrozumienia idei Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychiatrycznego przez wszystkie osoby zajmujące się terapią osób chorujących psychicznie oraz od ich aktywnego zainteresowania.

Zapraszamy więc do Łodzi lekarzy, psychologów, pielęgniarki i inne osoby pracujące na oddziałach psychiatrycznych czy w poradniach zdrowia psychicznego.

Forum Zespołów Leczenia Środowiskowego jest spotkaniem, na którym w dyskusji ważny jest głos zarówno osób mających wieloletnie doświadczenie w tym zakresie jak i tych, którzy dopiero zapoznają się z problematyką.

Serdecznie zapraszamy

Komitet Organizacyjny Forum